Okaidi Latvija klientu konsultants

Ja esi enerģiska, pozitīva un komunikabla personība, aicinām pievienoties franču bērnu apģērbu zīmola Okaidi Latvija klientu konsultantu komandai!

 Pienākumi:

  • Iepriecināt klientus ar lielisku iepirkšanās pieredzi un sniegt kvalitatīvu apkalpošanu, izzinot viņu vajadzības, konsultēt par apģērbu izvēli.
  • Veicināt pārdošanas apjomus.
  • Darbs ar kases aparātu.
  • Preču izvietošana saskaņā ar Okaidi zīmola standartiem.
  • Uzturēt kārtību veikalā.

Prasības:

  • Spēja brīvi komunicēt latviski, zināšanas krievu un angļu valodā tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Vēlme strādāt un apgūt jaunas iemaņas.
  • Godprātīga attieksme pret darbu. Izpratne par klientu apkalpošanas vērtībām.
  • Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.
  • Augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes/ nepilna laika maiņas darbu ar slīdošo grafiku.
  • Okaidi veikali atrodas t/c Spice un t/c Alfa.
  • Darba alga sastāv no divām daļām: stundas tarifa likmes + procenti no personiskā mēneša neto apgrozījuma.(830-1100Eur )Bruto
  • Dubultā apmaksātas gan svētku dienās, gan virsstundas.
  • Sociālās garantijas un apmaksātu obligāto veselības pārbaudi.
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada.
  • Rūpīgi apmācību un izaugsmes iespējas.
  • Darbinieku atlaides veikalā Okaidi un CHANGE Lingerie.

Mūsu darba diena ir priecīgas rosības pilna, mēs mīlam bērnus un vēlamies sniegt labāko iepirkšanās pieredzi Okaidi. Nedomā ilgi, piesakies tūlīt!