Jaunums Narvesen: klasiskā soļanka un dārzeņu – siera krēmzupa tikai 2,50 EUR

Narvesen

  • Katru dienu

    10:00 - 21:00

Akcijas periods: 15.10. - 07.11.2020.

Rudenī ierasti vairāk tiecamies baudīt sātīgākus ēdienus, kas sasildīs dzestrajās dienās. Tāpēc arī Narvesen tagad piedāvā Tev nobaudīt jaunumus — klasisko soļanku, kas būs labu labā, lai paēstu un izbaudītu visiem zināmo garšu, kā arī visu krēmzupu karalieni — sātīgo un spēcinošo dārzeņu — siera krēmzupu. Turklāt tagad par īpašu cenu: 2,50 EUR!

Soļanka

Soļanku zina visi — kartupeļi, ķiploki, burkāni, sīpoli un marinēti gurķi, cūkgaļas desa un liellopu šķiņķis, tomātu pasta un olīvas. Un pāri visam liellopu buljons. Šo zupu tagad atradīsi arī Narvesen — labu labā, lai paēstu un izbaudītu visiem zināmo garšu. Kas vienreiz pamēģina, tas tagad zinās, kur nākt pēc kārtīgas soļankas.

Dārzeņu – siera krēmzupa

Krēmzupas mēdz būt dažādas. Bet visu krēmzupu karaliene ir dārzeņu – siera krēmzupa. Tieši šo bagātīgo zupu tagad aicinām nogaršot arī Narvesen. Kartupeļi, burkāni, sīpoli, sviests, dārzeņu buljons un kausētais siers — viss kopā veidos sātīgu un spēcinošu virumu. Ja nav ēsts, tad nudien jānogaršo. Ja iet pie sirds, tad jānāk atkal.

Akcijas cena spēkā, pērkot Narvesen Fresh&Tasty soļanku vai dārzeņu-siera krēmzupu. Regulārā cena: 2,89 EUR līdz 2,99 EUR.