Jaunas garšas Narvesen: woks ar vistu vai cūkgaļu tikai 3,90 EUR

Narvesen

  • Katru dienu

    10:00 - 21:00

Akcijas periods: 10.10. - 07.11.2020.

Lai iestiprinātos darbīgai dienai, lieliska izvēle būs Narvesen jaunumi — woks ar vistu, olu nūdelēm, dārzeņiem un saldskābo čili mērci, kā arī woks ar cūkgaļu, olu nūdelēm, dārzeņiem un terijaki mērci, kas izskatās lieliski un garšo kolosāli! Turklāt tagad par īpaši pievilcīgu cenu: 3,90 EUR!

Woks ar cūkgaļu terijaki mērcē

Tradicionālais austrumu tautu ēdiens — woks kļuvis par iecīnītu maltīti arī mūsu platuma grādos. Ienāc savā Narvesen un nogaršo woku ar cūkgaļu, olu nūdelēm, apceptiem dārzeņiem un saldeni pikanto terijaki mērci — izskatās tik apetītelīgi un garšo vienkārši kolosāli.

Woks ar vistu saldskābajā čili mērcē

Ja vajag ātri un kārtīgi iestiprināties, lieliska izvēle būs woks ar vistu, olu nūdelēm, apceptiem dārzeņiem un saldskābo čili mērci. Sātīgi, garšīgi un vēl ar vieglu asumiņu — pašā laikā gan tiem, kam diena aizrit vienā skriešanā, gan arī tiem, kam vienkārši gribas iepriecināt sevi ar labu maltīti.

Akcijas laiks 11.10.2020. — 07.11.2020. Akcijas cena spēkā, pērkot jebkuru Narvesen Fresh&Tasty woku. Sākotnējā cena no 4,50 EUR līdz 4,59 EUR. Piedāvājums nav spēkā “Lidosta Rīga” un “Arēna Rīga” veikalos.