“Trušu karaliste” Alfas Ziemassvētku tirdziņā!

Alfa jau viz svētku gaismās, un, sākot ar 12.decembri, pie jaunās ēkas ieejas aicinām ģimenes uz Ziemassvētku tirdziņu, kuru šogad papildina vieta dzīvnieku mīļiem – “Trušu Karaliste”. Savukārt tirdzniecības centra iekštelpās darbu uzsāk pašmāju ražotāju smukumlietu tirdziņš, un visiem brīvi pieejama arī bezmaksas dāvanu iesaiņošana.

Ziemassvētku tirdziņš  un “Trušu Karaliste” Alfas pagalmā pie jaunās ieejas:

no 12.decembra līdz 12. janvārim katru dienu no plkst. 10.00 – 20.00.

Tirdziņa vienpadsmit namiņi piedāvā baudīt karstos dzērienus, aicina pakavēties pie smaržīgās piparkūku darbnīcas, iegādāties ne vien kārumus, tostarp marmelādes, medu, bet arī dažādas dāvanas, piemēram, keramikas izstrādājumus (pat ar brieža ragiem!), tāpat arī sveces, sudraba un dzintara rotas, lina izstrādājumus no Lietuvas, metāla izstrādājumus un kalumus, kā arī oša koka eko rotaļlietas. Gardumu mīļi aicināti iegādāties zemnieku piedāvātos siera un gaļas izstrādājumus.

Īpašu pārsteigumu svētku mēnesī esam sagatavojuši mazākajiem Alfas viesiem. Tirdziņā viņus  gaida “Trušu Karaliste”, kurā speciāli izveidotus miniatūrus namiņus apdzīvo piecpadsmit iemītnieki. Bērni drīkst fotografēties un iedot trušiem kādu nelielu kārumu, piemēram, burkānu vai sausmaizīti. Lai “Turšu Karaliste” savā mājvietā Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā varētu paplašināties un kļūt par mini zoo, kurā būtu iespēja aplūkot dažādus dzīvniekus, ikviens turpat tirdziņā var ziedojumu lādē sniegt savu artavu draudzes fondam “Zilais Krusts”.

Pašmāju ražotāju smukumlietu tirdziņš Alfas 3.stāvā:

no 12.decembra līdz 30.decembrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Tirdziņā tiek piedāvātas sveces no uzņēmuma “Latvijas Sveces”, “Gusto” kosmētika, “Edgars Skulte” rotas, “Freimann” aksesuāri, “Pieneņpūka” apģērbi, “Nelli fashion”, dažādi gardumi no “Rienzi”, “Abavas vīni” un “Zilver”– visi Latvijā ražoti produkti. Tirdziņā preces par izdevīgām cenām var iegādāties no pašiem produktu ražotājiem.

Lai Ziemassvētku steigā nav jāsatraucas par dāvanu iesaiņošanu, esiet laipni aicināti uz bezmaksas dāvanu iesaiņošanas stendu Alfas 2. stāvā!

Lai saldi kraukšķīgs un sirsnīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!