NOMNIEKU DARBA LAIKI

Godātais t/c Alfa apmeklētāj!

Turpmāk t/c Alfa atkal būs atvērts katru dienu – arī brīvdienās un svētku dienās no plkst. 10:00 līdz 22:00.

Periodā no 18.maija līdz 9.jūnijam visi veikali un pakalpojumu sniedzēji klientiem ik dienu būs pieejami vismaz no plkst. 11:00 līdz 20:00. Lūdzam sekot līdz izmaiņām veikalu un pakalpojumu sniedzēju darba laikos:

T/c „Alfa“ turpina ievērot visus valdības un veselības institūciju rīkojumus un norādījumus, veicot pasākumus veselības aizsardzībai un vīrusa izplatības ierobežošanai tirdzniecības centrā.

Aicinām būt atbildīgiem, ievērot vismaz 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un tirgotājiem, regulāri mazgāt vai dezinficēt rokas izvietotajos roku dezinfekcijas punktos, izvairīties no vietām, kur pulcējas vairāki apmeklētāji vienuviet, kā arī rūpēties par elpceļu higiēnu, lai pasargātu sevi un apkārtējos, par ko jums atgādinās t/c izstādītās norādes un iekšējais radio.

Jūsu ērtībām esam iegādājušies vienreizlietojamās medicīniskās sejas maskas, ko, sākot ar 16./17. maija nedēļas nogali, ikviens apmeklētājs varēs izņemt bez maksas t/c Informācijas stendā un tādējādi baudīt drošāku iepirkšanos.

Noderīgi! Par to, ko drīkst un ko nedrīkst pēc 12.maija, skatiet Valsts kancelejas infografikā.

Rūpes par jūsu, kā arī darbinieku veselību un drošību ir mūsu prioritāte.

Mēs jūs turpināsim informēt par jebkurām turpmākajām izmaiņām mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Ar cieņu

t/c Alfa administrācija