TC “Alfa” dāvina dekoratīvos augus Latvijas Infektoloģijas centram

Novērtējot mediķu darbu un turpinot pērnā gada tradīciju, TC “Alfa” jau otro gadu iepriecina savus kaimiņus – Latvijas Infektoloģijas centru (LIC), uzdāvinot vairāk nekā 250 dažādu dekoratīvo augu: puķes, krūmrozes un skujeņus, kas atjaunos un papildinās LIC teritorijā jau esošos stādījumus.

““Alfa” vienmēr ir bijis sociāli atbildīgs un videi draudzīgs tirdzniecības centrs, kas iestājas par vides ilgtspēju un novērtē līdzcilvēku darbu. Pagājušajā gadā Latvijas Infektoloģijas centra darbiniekus iepriecinājām ar  saldumiem, novērtējot viņu ikdienas darbu Covid-19 apstākļos. Šogad saviem kaimiņiem – gan centra darbiniekiem, gan pacientiem – ar prieku dāvinām skaistāku vidi,” stāsta TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.

LIC teritorijā tiks iestādītas 250 puķes, to vidū begonijas, lauvmutītes, balzamīnes, asteres, kā arī piecas krūmrozes un tikpat daudz skujeņu.

“Šī ir jauka iniciatīva, kas iepriecina divkārt, jo to īsteno mūsu kaimiņi. Ziedi ir viena no skaistākajām dabas veltēm, kas gadsimtiem iedvesmojuši dārzniekus, māksliniekus, rakstniekus un katru, kam skaistums nav svešs. Ne velti laikā, kad vēl varējām apciemot slimnīcā savus sasirgušos tuviniekus, turp devāmies ar ziediem. Ziedi iepriecina, bet prieks palīdz mūsu pacientiem veseļoties, savukārt darbiniekiem – gūt iedvesmu grūtajā ikdienas darbā,” saka LIC vadītāja profesore Baiba Rozentāle.