TC “Alfa” darbība darba dienās, brīvdienās un svētku dienās no 15.novembra

Atbilstoši Ministru kabineta 9.novembrī apstiprinātajiem nosacījumiem tirdzniecības organizēšanai no 2021.gada 15.novembra līdz 2022.gada 11.janvārim, TC “Alfa” gan darba dienās, gan brīvdienās un svētku dienās darbosies epidemoloģiski drošā vidē, un tirdzniecības centrā varēs iekļūt tikai ar sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu. Pie TC “Alfa” ieejas būs nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un derīgu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Bērni līdz 12 gadu vecumam varēs iekļūt tirdzniecības centrā tikai kopā ar personu, kurai ir sadarbspējīgs sertifikāts, savukārt bērniem no 12 gadu vecuma būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testa negatīvu rezultātu, kā arī personu apliecinošs dokuments (derīga skolēna apliecība līdz 15 g.v, pase vai ID karte).

Brīvdienās un svētku dienās TC “Alfa” būs atvērti pirmās nepieciešamības preču veikali un pakalpojumu sniedzēji – pārtikas veikali, medicīnas preču tirdzniecības vietas, aptiekas, higiēnas preču veikali, preses tirdzniecības vietas, dzīvnieku barības veikali, optikas veikali, kā arī pasta pakalpojumi, finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi, remonta un apkopes pakalpojumi, telekomunikāciju pakalpojumi, fotogrāfiju izgatavošana dokumentiem, ēdiens līdzņemšanai. Kā arī citi veikali ar ieeju no ārpuses.

TC “Alfa” darba laiks darba dienās un brīvdienās ir no 10:00 līdz 21:00, atsevišķu veikalu darba laiki var tikt noteikti atšķirīgi.

Lai iekļūtu TC “Alfa” darba dienās aicinām izmantot sekojošas ieejas: Rimi, kino, Zilās daudzstāvu stāvvietas ieejas pirmajā un otrajā stāvā un pazemes autostāvvietas ieeju.  Savukārt, brīvdienās un svētku dienās aicinām izmantot Rimi, kino un pirmā stāva daudzstāvu stāvvietas ieeju.

Kafejnīcas un restorāni darba dienās TC “Alfa” klientus apkalpo uz vietas klātienē epidemoloģiski drošā vidē, savukārt, brīvdienās un svētku dienās tiek sniegti ēdināšanas pakalpojumi tikai līdzņemšanai.

CINAMON ALFA darbība gan darba dienās, gan brīvdienās un svētku dienās noris epidemoloģiski drošā vidē. Brīvdienās un svētku dienās CINAMON ALFA ir nodrošināta atsevišķa ieeja no ārtelpas.

My Fitness organizētie sporta treniņi iekštelpās individuāla apmeklējuma ietvaros vai grupā notiek epidemoloģiski drošā vidē. Brīvdienās un svētku dienās iekļūšana My Fitness telpās tiek organizēta no pazemes autostāvvietas.