TC “Alfa” aicina ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Tirdzniecības centrā “Alfa” uzstādīts īpašs 1,8 metrus augsts ziedojumu eņģelis kā aicinājums ikvienam centra apmeklētājam kļūt par bērnu eņģeli, labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros palīdzot 176 bērniem visā Latvijā.

“Tirdzniecības centrs “Alfa” ir ģimenes centrs, kas iestājas  par ģimeniskām vērtībām un sirsnīgu kopābūšanu. Ir patiess prieks, ka līdz ar iesaisti labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” arī TC “Alfa” un katrs tā apmeklētājs var kļūt par nozīmīgu daļiņu no neizmērojamā un tik ļoti svarīgā sabiedrības atbalsta, kas ļauj Latvijas bērniem dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Aicinu ikvienu TC “Alfa” apmeklētāju kļūt par bērnu eņģeli un šajā skaistajā svētku un cerību laikā dāvāt to, kas patiesi svarīgs,” aicina TC “Alfa” vadītāja Zane Kaktiņa.

Apmeklētājiem īpašais ziedojumu eņģelis pieejams TC “Alfa” darba laikā no plkst. 10.00 līdz 21.00 centrālajā laukumā pie informācijas centra.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau četrpadsmito gadu un šogad aicina palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Martai (2), Kristenai (5), Kristai (8), Viktorijai (14), Anetei (10), Kristīnei Odrijai (5) un vēl 170 bērniem visā Latvijā, kuri visvairāk par visu vēlas izbaudīt katru jaunu dienu, piepildīt sapņus un, pats svarīgākais, – būt laimīgi un veseli un dzīvot pilnvērtīgi. Lai palīdzētu dāvāt bērniem to, kas patiesi svarīgs, kopumā nepieciešami 373 217,32 eiro.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, jo ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma. Šī gada akcijā uz palīdzīgu roku cer bērni ar autiskā spektra traucējumiem, kustību traucējumiem, kā arī bērni, kam nepieciešama palīdzība ārkārtas gadījumos un ārstēšanai slimnīcā (neiroloģija).

Labdarības akciju īsteno TV3 Group sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu. Akcijas galvenie atbalstītāji – tirdzniecības centrs “Alfa” un veikalu tīkls “Rimi”.