TC “Alfa” tirdzniecības organizēšana darba dienās no 11.10.2021.

Cienījamie TC “Alfa” klienti! Sākot no 2021. gada 11. oktobra, tirdzniecības centrs “Alfa” darba dienās darbosies “zaļajā režīmā” jeb tirdzniecības pakalpojumi tiks sniegti epidemioloģiski drošā vidē – tirdzniecības centrā varēs iekļūt un saņemt pakalpojumu tikai pilnībā vakcinētas vai Covid-19 izslimojušas personas, pie TC “Alfa” ieejas uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pasi vai ID).

Bērniem no 12 gadu vecuma iekļūšanai TC “Alfa” epidemioloģiski drošā vidē būs jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts, testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu Covid-19 rezultātu. Savukārt, bērniem, jaunākiem par 12 gadiem, izziņa un/vai testa rezultāts nav jāuzrāda.

Aicinām būt saprotošiem un apmeklējot TC “Alfa” būt gataviem uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pasi vai ID). Sadarbspējīgo sertifikātu pārbaude darba dienās tiks organizēta pie sekojošām TC “Alfa” ieejām: ieeja pie kino; 1.stāva ieeja no daudzstāvu stāvvietas; 2.stāva ieeja no daudzstāvu stāvvietas (Zilā stāvvieta); pazemes ieeja no daudzstāvu stāvvietas (Oranžā stāvvieta).

Darba dienās, sestdienās, svētdienās un svētku dienās “Rimi Hipermārkets” sniegs pakalpojumus epidemioloģiski nedrošā vidē jeb “sarkanajā režīmā”, pilnībā nodalot apmeklētāju plūsmu no epidemioloģiski drošā vidē sniegto pakalpojumu apmeklētāju plūsmas un nodrošinot piekļuvi telpām jebkurām personām, t.sk., bērniem bez sadarbspējīga sertifikāta.

Atbilstoši ierobežojumiem, tiek pārtraukta ADVENTURE’S ZONE bērnu rotaļu laukuma darbība un nenoteiktu laiku, kā arī darbību pārtrauc vakcinācijas punkts tirdzniecības centra iekštelpās.

Paldies par sapratni un augstākminēto ierobežojumu ievērošanu.

TC “Alfa” administrācija