Servisa suņu biedrība “Teodors” aicina uz ziedojumu akciju

28. septembrī t/c Alfa 1. stāvā pie veikala Reserved no plkst. 13.00 – 16.00 sadarbībā ar Servisa suņu biedrību “Teodors” aicinām uz ziedojumu akciju, kurā notiks Latvijā gudrāko un izpalīdzīgāko suņu paraugdemonstrējumi, būs iespēja uzzināt, ko spēj un kā cilvēka dzīves kvalitāti uzlabo suņi-pavadoņi, suņi-asistenti un terapijas suņi.

Patlaban Latvijā ir tikai 13 suņi-pavadoņi un 1 suns-asistents. T/c “Alfa 28.septembrī plkst. 13.00 būs unikāla iespēja redzēt 9 suņus-pavadoņus, 1 suni-asistentu un 3 terapijas suņus darbībā! Vērosim suņa-pavadoņa un suņa-asistenta paraugdemonstrējumus, noskaidrosim, kā uzvesties, servisa suņa klātbūtnē, iepazīsim mākslinieka Aleksandra Kišiņevska zīmēšanas tehniku, izmēģināsim Hebolda rakstu. Bērniem būs iespēja nodoties radošām aktivitātēm kopā ar terapijas suņiem. Un tiem, kuri vēlas pārbaudīt savu erudīciju, būs iespēja piedalīties viktorīnā ar balvām.

Pasākumā uzzināsim, kāds ir servisa suņu ieguldījums sociāli mazaizsargāto personu dzīves kvalitātes uzlabošanā, kā arī ziedojumu veidā varēsim atbalstīt Servisa suņu biedrību “Teodors”, kas palīdz sagatavot jauno servisa suņu paaudzi Latvijā. Šā gada beigās starptautiska līmeņa eksāmenā servisa suņu biedrībai plānots noslēgt vēl viena servisa suņa apmācību ciklu, lai tas varētu sākt kalpot kādam cilvēkam. Šāda eksāmena izmaksas ir 1000 eiro. Arī tu vari sekmēt topošā suņa-pavadoņa Lulu tikšanos ar savu jauno saimnieku!

Uz tikšanos!

Foto: Valters Poļakovs