Rudens somu tendences

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut garderobē arī dažādas faktūras, materiālus un rakstus. Košas acu ēnas un līnijas, sūnu zaļš vai šokolādes brūns dūmakains grims, izteiksmīgākas lūpu kontūras un matu cirtas, rūsgani matu krāsojumi un dažādi matu pinumi, grezni tērpi, apavi uz augstās zoles un mugursomas šīs ir tikai dažas no aktuālajām rudens modes tendencēm 2021. gadā. Vairāk stāsta TC “Alfa” stiliste Laura Valuta.

Somu tendences

Mugursomas. Laiks nomainīt rokassomu pret mugursomu! Turklāt atbrīvotas rokas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt pastaigu vai sniegs pozitīvu iepirkšanās pieredzi. Mugursoma ir rudens galvenā investīcija – dodies sportot, uz ofisu, iepirkties vai vienkārši labi pavadīt laiku!

Liela izmēra (maisveidīga) soma, kurā salikt visu un vēl vairāk. Tā, lai tajā ietilpst gan jogas tērps, gan dārzeņi no vietējā tirdziņa un vēl paliek brīva vieta visādiem nieciņiem un, protams, arī svarīgām lietām.

Ķēdes un ķēdītes. Somai ar ķēdi būs būt! Somas ar metāliskām, plastmasas, spīdīgām vai krāsainām ķēdēm nekur nepazūd, bet turpina būt aktuālas arī šajā sezonā.

Apskāvienu klubs. Mīkstas, mīļas un pūkainas somas būs aktuālas kā rudens, tā arī ziemas sezonā. Adījumi, mākslīgā āda, bārkstis vai spalvas – izvēlies to, kas tev šķiet vismīlīgāk.

Daudzfunkcionāla soma. Jo vairāk kabatu, klipsīšu un āķīšu, jo praktiskāka. Lai piekarinātu ūdens pudeli, neaizmirstu atslēgas, būtu vieta lūpu krāsai un, galvenais, lai nav jānes rokās! Apliekamas ap gurniem, pārliekamas pāri plecam vai piestiprināmas pie jostas – iespēju daudz, izvēlies savu!

MINI soma, kas lielākoties gan kalpo kā aksesuārs un nekas vairāk, arī šogad būs modē.