Rudens matu griezumu un frizūru tendences

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut garderobē arī dažādas faktūras, materiālus un rakstus. Košas acu ēnas un līnijas, sūnu zaļš vai šokolādes brūns dūmakains grims, izteiksmīgākas lūpu kontūras un matu cirtas, rūsgani matu krāsojumi un dažādi matu pinumi, grezni tērpi, apavi uz augstās zoles un mugursomas  šīs ir tikai dažas no aktuālajām rudens modes tendencēm 2021. gadā. Vairāk stāsta TC “Alfa” stiliste Laura Valuta.

Matu griezumu un frizūru tendences

No afro cirtām līdz ilgviļņiem. Rudens un ziemas sezonā arvien vairāk redzēsim smalki un izteikti cirtotus matu sakārtojumus. Šoruden ilgviļņi sāks atgriezties kā pieprasīts matu veidošanas pakalpojums.

Pagarinātas, biezas čolkas.  Tās var būt perfekti iztaisnotas, ar nolīdzinātu malu, vai dažāda garuma, viegli gulstoties uz skropstām un radot sajūtu, ka nav laicīgi atjaunots griezums. Bet mēs zinām, ka šoruden mode ir tieši šāds matu sakārtojums!

Platīnblonds pixie matu griezums. Superīsi, viegli nēsājami, kopti un, pats galvenais, – maksimāli platīnblondi mati. Arvien lielāku popularitāti iegūst īsie matu griezumi.

Ugunīgais vilnis. Sarkanie, rūsganie matu krāsojumi ir šī brīža aktualitāte, kas izceļas pasaulē slavenu sieviešu vidū. Ja košs grims tev nav tuvs, tumšo rudens garderobi vari atsvaidzināt ar košāku un ugunīgāku matu krāsojumu.

Perfektas bizes.  Lai arī šķiet, ka bizes un matu pinumi ir populāri vasarā un festivālos, šoreiz šī tendence būs aktuāla arī rudenī un ziemā. Simtiem bizīšu, dažas franču bizes vai unikāli izpīts zīmējums – fantāzijai nav robežu, galvenais, lai ir pinums!

Viegli viļņi. Matu sakārtojums būs aktuāls, ja tajā varēs manīt liektas formas. Matu viļņi neizskatās apzināti veidoti, bet viegli iegūlušies un dabiski. Izmantojam auksto matu veidošanu, difūzeri, fēnu un apaļo ķemmi. Bet izvairāmies no karstajiem loku veidošanas instrumentiem!