Rudens grima tendences

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut garderobē arī dažādas faktūras, materiālus un rakstus. Košas acu ēnas un līnijas, sūnu zaļš vai šokolādes brūns dūmakains grims, izteiksmīgākas lūpu kontūras un matu cirtas, rūsgani matu krāsojumi un dažādi matu pinumi, grezni tērpi, apavi uz augstās zoles un mugursomas šīs ir tikai dažas no aktuālajām rudens modes tendencēm 2021. gadā. Vairāk stāsta TC “Alfa” stiliste Laura Valuta.

Grima tendences

Grafiski laineri. Smalka, plāna līnija, dubulta līnija vai līnija plakstiņa locījuma vietā – jo radošāk, jo labāk.  Krāsas var būt košas un piesātinātas vai, gluži pretēji, – tumšas un neitrālas. Ņem vērā, ka līnijas kalpo kā akcents vai papildinājums koptēlam

Košas acu ēnas. Ja tava rudens garderobe sastāv no brūnajiem, melnajiem un daudziem tumšajiem toņiem, nekas nevar būt labāks par košāku toņu acu ēnām, lai atsvaidzinātu un atdzīvinātu koptēlu. Izvēlies fuksiju rozā, tirkīza zilo, lavandas violeto vai laima zaļo toni.

Monohroms grims. Ja esi monohroma grima piekritēja, saskaņo acu ēnu toņus ar vaigu sārtumu un lūpu toni. Iegūsi ļoti pārdomātu, elegantu un modernu izskatu. Nejauc kopā siltos toņus ar vēsajiem! Turies pie vienas gammas.

Dūmakainas acis. Viens ir skaidrs – dūmakainās acis ir tumšo mēnešu atbilstošākais acu grims. Tam nav jābūt melnam un matētam. Tas var būt sūnu zaļš tonis vai šokolādes brūns. Izvēlies krēmveida acu ēnas, ko ar pirksta spilventiņu viegli uzklāj uz plakstiņa, un maigi iztušē kontūras, lai iegūtu gaisīgu, dūmakainu rezultātu. Ātri, efektīvi un noturīgi.

Tumšāka lūpu kontūra. Esam atgriezušies laikos, kad lūpu kontūru atkal tonējam mazliet tumšāku nekā lūpas, tādējādi iegūstot ierāmētu, izteiksmīgu lūpu formu. Gaišais tonis lūpu centrālajā daļā lūpām piešķirs apjomu.