Rudens apavu tendences

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut garderobē arī dažādas faktūras, materiālus un rakstus. Košas acu ēnas un līnijas, sūnu zaļš vai šokolādes brūns dūmakains grims, izteiksmīgākas lūpu kontūras un matu cirtas, rūsgani matu krāsojumi un dažādi matu pinumi, grezni tērpi, apavi uz augstās zoles un mugursomas šīs ir tikai dažas no aktuālajām rudens modes tendencēm 2021. gadā. Vairāk stāsta TC “Alfa” stiliste Laura Valuta.

Apavu tendences

Čelsijas stila zābaki. Šogad viena no rudens apavu aktualitātēm noteikti būs dažādu krāsu un formu Čelsijas stila zābaki.

Krokoti garie zābaki. Ja esi garo zābaku mīle, tad šogad dod priekšroku tieši tādiem, kas veido izteiksmīgas krokas.

Oksfordas stila apavi. Laiks nomainīt louferus uz oksfordas stila apaviem ar biezām zolēm. Šādi apavi būs piemēroti gan pie uzvalka tipa kostīma, gan džinsiem, gan arī ziedu rakstu kleitām.

Platformas. Izteiksmīgās un augstās zoles ir atgriezušās un būs plaši manāmas pilsētas ielās. Materiāls – āda. Toņi – tumši.

Sporta apavi. Šīs sezonas akcents un aktualitāte būs arī dažāda fasona, dizaina un krāsu sporta apavi. Atrod savu unikālo pāri un padari vienkāršu un akurātu koptēlu daudz interesantāku. Izvēlies neordinārus sporta apavus.