Rudens aksesuāru tendences

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut garderobē arī dažādas faktūras, materiālus un rakstus. Košas acu ēnas un līnijas, sūnu zaļš vai šokolādes brūns dūmakains grims, izteiksmīgākas lūpu kontūras un matu cirtas, rūsgani matu krāsojumi un dažādi matu pinumi, grezni tērpi, apavi uz augstās zoles un mugursomas šīs ir tikai dažas no aktuālajām rudens modes tendencēm 2021. gadā. Vairāk stāsta TC “Alfa” stiliste Laura Valuta.

Aksesuāru tendences

Cepuršalles. Adīta balaclava vai snood izrādās ir vissvarīgākais šī rudens aksesuārs. Būs gan silti, gan varēsi ērti paslēpties arī slikto matu dienā.

Modernā vecmāmiņa. Šogad modē arī dažādu krāsu un materiālu lakati, bet ar vienu nosacījumu – apliekam tos ap galvu.

Moon boots stila apavi. Jā, mēness apavi jau atkal modē – lieli, pufīgi, silti un neticami ērti. Pasteidzies, lai pirmais sniegs tiek sagaidīts ar stilu!

Lielas saulesbrilles. Šogad iedvesmojamies no ziemas sporta veidu brillēm. Jo lielākas, jo labāk! Un ja vēl krāsainie stikli, tad izcili!

Izteiksmīga josta. Tā var būt plata ādas josta vai metāliska ķēde. Kombinē to ar zīda kleitu, kostīmu, žaketi vai apliec virs adīta džempera.

Gredzeni. Efektīvi un daudz! Metāliski, no plastmasas, ar akmeņiem vai krāsaini. Atliek vien izvēlēties, jo modē būs visi.

Lielas, izteiksmīgas rotaslietas. Dažādu tekstūru un krāsu, ķēžu tipa kaklarotas un garie auskari. Vēl joprojām modē būs nēsāt izteiksmīgus auskarus vai gluži pretēji – tikai vienu, nevis pārī.