Pirmo reizi konkursa “Supernova” vēsturē par uzvarētāju var balsot jau pirms fināla tiešraides!

Soli tuvāk sapnim – ceļazīmei uz lielo Eirovīzijas finālu Telavivā – jau pirms fināla tiešraides šogad var nokļūt ikviens “Supernova” piektās sezonas finālists. Lai atbalstītu savus favorītus, pie mums t/p “Alfa” īpašā šova atmosfērā izveidota vēl Latvijā nebijusi balsošanas iespēja. Šis “Alfa” apmeklētāju vērtējums būs viena daļa no kopējā skatītāju balsojuma finālā – līdzvērtīgs fināla telefona balsojumam, balsojumam internetā un “Spotify” rezultātiem.

“Lai nodrošinātu pēc iespējas daudzveidīgākas balsošanas iespējas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam un, lai dalībnieku dziesmas sasniegtu pēc iespējas plašāku klausītāju loku, šogad par konkursa finālā iekļuvušajiem dalībniekiem t/p “Alfa” apmeklētāji balsot varēs, izmantojot mobilo lietotni “Overly”,” stāsta “Supernova 2019” producente Ilze Jansone. 

“Atbalstot vienīgo Latvijā radīto popmūzikas konkursu “Supernova”, cenšamies veicināt ne tikai vietējās mūzikas atpazīstamību un izaugsmi, bet domājam arī par jaunas balsošanas pieredzes iespējām, kas atbilst 21.gs. Tādēļ šogad, izmantojot viedās tehnoloģijas – Latvijā radīto “Overly” aplikāciju – , ļausim saviem apmeklētājiem izbaudīt papildinātās realitātes piedāvātos brīnumus. Iepazīstoties ar finālistiem un noklausoties to dziesmas, ikviens varēs iejusties arī “Supernova 2019” gaisotnē un žūrijas lomā, nobalsojot par saviem favorītiem un nodrošinot viņu nonākšanu tuvāk sapnim,” skaidro tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Irīna Toropova, uzsverot, ka mūziķu atbalstītāji arī ir galvenā žūrija. 

T/p “Alfa” sava vērtējuma uzvarētājiem piešķirs arī īpašu speciālbalvu – 500 eiro apmērā. Tāpat 100 eiro balvas izcīņā piedalīsies arī paši vērtētāji.

Jau zināms, ka “Supernova 2019” finālā 16. februārī piedalīsies četri labākie pirmā pusfināla dalībnieki – grupa “Laime Pilnīga”, Samanta Tīna, Edgars Kreilis un Aivo Oskis un četri labākie otrā pusfināla dalībnieki – “Carousel”, “Double Faced Eels”, “Dziļi Violets” un Markus Riva. Savukārt “Supernova 2019” kulminācijā – piektās sezonas finālā – dalībniekiem t/p „Alfa” vērtējumā saņemtais balsu skaits, sarindojot tos vietu secībā no pirmās līdz pēdējai vietai, tiks pievienots skatītāju balsojumam.”

Balsošanas instrukcija:

 1. Pieslēdzies WiFi tīklam GALACTICO
 2. Lejuplādē mobilo aplikāciju Overly (+App Store un Play Store ikonas)
 3. Ar mobilās aplikācijas Overly palīdzību, noskenē kādu no dalībnieku attēliem
 4. Spied “Balsot” par savu favorītu
 5. Norādi savu tālruņa numuru un piedalies balvas izlozē

„Soli tuvāk sapnim” balsošanas noteikumi:

 1. Lai piedalītos balvu izlozē, dalībniekam akcijas norises periodā jāierodas tirdzniecības parkā Alfa, jāreģistrējas dalībai akcijā speciāli izveidotā stendā pie TP Alfa C ieejas.
 2. Ja akcijas dalībnieks ir jaunāks par 18 (astoņpadsmit) gadiem, dalībnieks drīkst piedalīties akcijā kādā no vecāku vai aizbildņa klātbūtnē. Uzvaras gadījumā balva tiks izsniegta vienam no vecākiem vai aizbildim.
 3. Balsotājam ir iespēja nobalso par savu “SUPERNOVA” šova favorītu un piedalīties Galactico dāvanu kartes 100,00 EUR vērtībā izlozē;
 4. Izlozē piedalās visi dalībnieki, kas atstājuši savu tālruņa numuru norādītājā lauciņā pēc balsojuma izdarīšanas;
 5. Viens dalībnieks vienas dienas ietvaros drīkst reģistrēties dalībai akcijā 1 (vienu) reizi.
 6. Piedaloties balvas izlozē dalībnieks piekrīt balsošanas noteikumiem.
 7. Piedaloties balvas izlozē, dalībnieks piekrīt, ka uzvarētājs tiks paziņots publiski.
 8. Uzvarētājs tiks noskaidrots un paziņots 16.02.2019.
 9. Ar uzvarētāju sazināsies pa norādīto tālruņa numuru, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Biļetes “Supernova 2019” TV šovu vērošanai klātienē nopērkamas vietnē “E-kase.lv”: https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/supernova-2019

T/p “Alfa” balsojuma uzvarētāji ir noskaidroti – par t/p “Alfa” apmeklētāju Supernova 2019 favorītu ir kļuvis Markus Riva un laimīgais, kas, atbalstot savu favorītu mūsu Supernova stendā, balvā ir ieguvis 100 EUR vērtu balvu – Megija, tel.26307***! Apsveicam uzvarētājus!

Foto: Lauris Vīksne