Notāru dienas

25. un 26. februārī sadarbībā ar Latvijas Zvērinātu notāru padomi aicinām uz Notāru dienām t/c  “Alfa”, kur 2. stāvā pie Cinamon ieejas no pulksten 15:00 līdz 20:00 ikviens interesents varēs saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas. Īpaši aicināti vecāki jautājumos par ģimenes lietām un bērnu juridisko drošību. To laikā mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt turpat iekārtoto radošo stūrīti, apgleznot sejiņu un izveidot savu grāmatiņu.

Latvijas Zvērinātu notāru padome šogad Notāru dienās akcentēs bērnu tiesības un juridisko drošību, iepazīstinot, kas ir nepieciešams, lai bērni būtu pilnībā juridiski nodrošināti dažādām situācijām, ko ģimene var piedzīvot, bet jo sevišķi – vecākiem šķiroties.

  • Kādiem dokumentiem jābūt ikviena bērna juridiskajā albumā?
  • Kā nodrošināties, lai, pārim šķiroties, emocijas un aizvainojumi neapdraudētu kopīgā bērna intereses?
  • Ar ko jārēķinās, ja mantinieki ir bērni no vairākām laulībām?

Par šiem un citiem jautājumiem Latvijas Zvērinātu notāru padome rosinās diskusijas šāgada Notāru dienās.

“Aicinām izmantot iespēju un Notāru dienās “Alfā” kliedēt neskaidrības jautājumos, kas skar ģimenes lietas. Nereti cilvēki nonāk dažādu izvēļu priekšā, taču nodrošināt savu bērnu emocionālo labsajūtu un labklājību, kā arī juridisko drošību pat tad, ja pieaugušie turpmāk nolēmuši iet katrs savu ceļu, ir jebkura vecāka primārais pienākums un atbildība. Aicinām rīkoties atbildīgi un rūpēties par tiem, kas ir vismazāk aizsargāti. Notāru dienās zvērināti notāri palīdzēs rast risinājumus un sniegs padomu visām situācijām,” iedrošina t/c “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Notāru dienas Latvijā tiek rīkotas jau 15. reizi. To laikā, 25. un 26. februārī, zvērinātu notāru birojos visā valstī, kā arī t/c “Alfa” varēs saņemt juridisko palīdzību. Jautājumus varēs uzdot arī Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā www.latvijasnotars.lv, sadaļā Meklēt, notāru atrodot caur Notāru dienu profilu.