MyFitness TC “Alfa” atsāk darbību no 17.jūnija

MyFitness sporta kluba durvis atkal plaši atvērtas ikvienam sportot gribētājam. Sporta klubs atrodas TC “Alfa” 3.stāvā, un tā platība sasniedz gandrīz 2000 m2. Klubā ierīkota plaša trenažieru zāle  ar jaunākajiem Technogym kardio un spēka trenažieriem, kā arī brīvo svaru zonu., tāpat arī atradīsi atraktīvu funkcionālo un CrossTraining zonu.

MyFitness sporta kluba darba laiks: Pirmdiena – ceturtdiena: 06:30 – 22:00/ Piektdiena: 06:30 – 21:00 / Setdiena, svētdiena: 09:00 – 21:00. No plkst. 06:30 līdz plkst. 10:00 ieeja ir caur pazemes stāvvietu

Kas jāņem vērā pirms sporta kluba apmeklējuma? Sporta klubu vari apmeklēt, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Ja esi vakcinēts. (14 dienas pēc otrās vakcīnas Moderna, BioNTech Pfizer, 14 dienas pēc vakcīnas Johnson & Johnson, 21 dienu pēc pirmās vakcīnas AstraZeneca). Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā +  jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Ja esi pārslimojis Covid-19 (ja esi pārslimojis Covid-19 pēdējo 180 dienu laikā). Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā +  jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Ar Covid-19 negatīvu testu. Tests ir derīgs 48 stundas. Testa veikšana ir bezmaksas līdz šī gada augustam. Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi negatīvu testa rezultātu elektroniski vai drukātā veidā + jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.