MOHITO kolekcija ROCK & DOTS

MOHITO jauno sezonu atklāj ar kolekciju ROCK & DOTS, kura ir radīta roka noskaņās un kuru caurstrāvo divas spēcīgas krāsas – sarkanā un melnā. Tieši šīs krāsas apvienojumā ar klasisko punktiņu rakstu kļuva par iedvesmas avotu zīmola agrīnā pavasara priekšvēstnešiem.

MOHITO agrs pavasaris nozīmē enerģiski sarkanu, kas ir lieliski piemērots ikdienas stilam. Zīmola dizaineri to izmantoja, lai radītu atšķirīgu no ierastā koptēlu. Jaunākajā LOKBOOK atradīsi sarkano krāsu gan perfekti piegrieztā uzvalkā, gan sievišķīgā kleitā. Tā kā melns ir labākais sarkanās krāsas pavadonis, šī kombinācija caurstrāvo visu pavasara priekšvēstnešu kolekciju. Tāpēc, meklējot pavasara tērpus, apsver iespēju izvēlēties melnu baikera stila virsjaku vai smagnējus, īsos zābakus, kas radīs “grunge” stila noskaņu, tas būs interesants pretstats sievišķīgajiem un romantiskajiem volāniem. Šajā sezonā MOHITO atradīsi melnas bikses un svārkus, gan izgatavotus no mākslīgās ādas, gan zīmuļu kleitas, gan neaizvietojamus, elegantus kreklus. Raksts, kam noteikti jāpievērš uzmanība gaidāmajā sezonā, būs dažāda lieluma punktiņi. MOHITO dizaineri ir izvēlējušies tos padarīt melnbaltus, ļaujot tos apvienot ar mūžam aktuālo melno un uzmundrinoši sarkano krāsu. Šajā sezonā šo rakstu atradīsi visur, gan uz šifona krekliem, gan neuzkrītošas kleitas,  gan uz burvīgiem aksesuāriem.

Agrs pavasaris nav iedomājams bez siltiem džemperiem. MOHITO piedāvā skaistu, sievišķīgu džemperi rožainā tonī, rotātu ar lieliem volāniem – ideāli piemērots komplektam ar mākslīgās ādas biksēm.

Aksesuāri, kuriem vērts pievērst uzmanību nākamajā sezonā, ir gurnu somas, jostas ar atšķirīgām sprādzēm, mokasīna stila apavi un matu rotas. Rāvējslēdzēji un kniedes uz biksēm, kleitām, svārkiem un krekliem arī ir ievērības cienīgas gaidāmās sezonas detaļas.

Meklē kolekciju mūsu veikalā un www.mohito.com