MOHITO BE PARISIENNE LOOKBOOK

Parīzietes stils, ko gaidāmajam pavasarim piedāvā MOHITO, ir sievišķības svētki, kas izpaužas kā maksimālisma pieeja stilam, ar septiņdesmito gadu skaistuma un brīvības pieskārienu. Šeit jāņem vērā pareizo formu un faktūru kombinācija, rakstu bagātība, elegance un aksesuāru izvēle.

PARISIENNE MOHITO LOOKBOOK piedāvā elegantus apģērbus, kas ievēro bagātīgu, izsmalcinātu modi. Veidojot kolekciju, zīmola dizaineri pievērsa uzmanību tam, lai izvēlētie modeļi labi saderētu kopā, veidojot kopības sajūtu. Kolekcijai ir maksimālisma akcenti, tieši tāpēc atradīsit slāņveida boho svārkus un kleitas, blūzes un kreklus ar pufīgām piedurknēm, kā arī izteiksmīgus retro modeļus. Starp piedāvātajiem modeļiem atradīsit arī džinsus un trenci, kā arī elegantu, smilškrāsas uzvalku ar dekoratīvām, zelta žaketes pogām vai klasisku tumši zilu kreklkleitu, kas akcentē vidukli.

Kolekcija ir papildināta ar šim stilam tik svarīgajiem akcentiem. Šie ir aksesuāri, kas, rūpīgi atlasīti un prasmīgi apvienoti, lai padarītu koptēlu pilnīgu. Īpaši ievērības cienīgi ir gaiši smilškrāsas ādas kovboju zābaki, kas apvienojumā ar svārkiem vai kleitu piešķirs tērpam boho raksturu, vai grozs-rokassomu, kas piedos septiņdesmito gadu noskaņu.

Kolekcijas krāsu palete ir balstīta uz dabiskām krāsām, kas atgādina boho stilu. Kolekcijā atradīsit smilškrāsas un brūnos toņus, tumši zilo, džinsa zilo un tīri baltas nokrāsas. Modeļos dominē retro akcenti.

Meklējiet kolekciju mūsu veikalos un www.mohito.com