Mohito AQUATIC FANTASY līnija

2020. gada pavasaris ir piepildīts ar pasteļkrāsām, tās izceļ sievišķības skaistumu. Līnijas AQUATIC FANTASY lookbook galvenais iedevsmas elements ir dzīvības elements – ūdens. Tā skaistums, nekontrolējamais spēks un tai pašā laikā dabiskā izsmalcinātība ir atrodama Mohito dizaineru radītajos tērpos.

AQUATIC FANTASYlīnija ir dabisko krāsu harmonija, stila smalkums un vieglums. Šeit Tu atradīsi dažāda garuma ēteriskas kleitas, svārkus dažādos modernos piegriezumos, gan cigarešu formas, gan platas bikses, izsmalcinātus kreklus, žaketes, vieglas jakas un ļoti sievišķīgus topus. Mohito dizaineru piedāvātie modeļi būs lieliska izvēle pirmajām siltajām dienām un to vakariem.

Šīs līnijas raksturīgais elements ir krāsas, jo AQUATIC FANTASYir sievišķīga jūras viļņu zilās, baltās un maigās smilškrāsas kombinācija. Līnijas modeļi kontrastē ar elementiem cēlajā, tumši zilajā krāsā. Starp līnijā piedāvātajiem dizainiem ir raksts, kas atgādina jūras ūdeni debeszilā krāsā.

Lookbook ir papildināta ar interesantiem aksesuāriem, kā, piemēram, baltām un smilškrāsas somām, modernām, baltām sandalēm, kas ideāli piemērotas karstai vasaras dienai, jostām, kā arī lieliem auskariem.

Meklē AQUATIC FANTASY mūsu zīmola veikalos un www.mohito.com