Medaļu nedēļa TC “Alfa”

Medaļu nedēļa ir atklāta!

Jau no 28. augusta ikviens Rimi Rīga maratona dalībnieks ir aicināts doties uz TC “Alfa” – maratona sezonas notikumu centru, un, uzrādot medaļu, iegūt pārsteigumus un atlaides TC “Alfa” veikalos. Medaļu nedēļa norisināsies jau otro gadu, un tā ir radusies, iedvesmojoties no pasaules maratonu medaļu pirmdienas, kurā visi 42 km finišētāji ar medaļām kaklā lepojas par paveikto un izbauda pilsētas restorānu un veikalu piedāvātās atlaides maratonistiem.

Līdz 5. septembrim ikviens maratona dalībnieks ar maratonā iegūto medaļu ir aicināts uz TC “Alfa”, lai saņemtu arī īpašo TC “Alfa” dāvanu* – gurnu somu turpmākiem piedzīvojumiem kustībā un lai nofotografētos īpaši veidotajā foto stendā.

Īpašus piedāvājumus sarūpējuši vairāki TC “Alfa” veiklai: Benu aptieka; Rito; Barona tējas un kafijas; Stenders; Lido; Laima; Black Star Wear, Sun Lounge solāriju studija; VANS; Vision Express; L’Occitane; SKECHERS; Jaguar; CINAMON ALFA; Toy’s Planet/ KizOne; Lāči; NIKE; 4F; Evelatus; Denim Dream; Tommy Hilfiger; Guess; Camel Active; Tom Tailor; Calvin Klein underwear. Detalizētākus piedāvājumus skatiet šeit.

Lai svētku un kopā būšanas svētkus sajūtu paildzinātu, Rimi Rīga maratona dalībnieki ir aicināti apmeklēt brīvdabas kino pasākumu uz TC “Alfa” jumta 2.septembrī, kad tiks rādītas četras filmas starptautiskā okeāna filmu festivāla BEST OF INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR ietvaros. Pie biļešu iegādes, norādot promo kodu: ALFAMARATONS, ikviens saņem 25% atlaidi. Biļetes iegādājamas šeit.

*dāvanu skaits ir ierbežots; dāvanu var saņemt uzrādot 2021.gadā kādā no distancēm iegūto Rimi Riga maratona medaļu; medaļa jāuzrāda maratona stendā