Labdarības akcija “Dāvini ziedojot!”

No 6. decembra līdz 24. decembrim (katru dienu no plkst. 12.00 – 20.00).  tirdzniecība centra Alfa 1.stāvā pie Informācijas centra sadarbībā ar  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju norisinās labdarības akcija “Dāvini ziedojot!”.

Aicinām Ziemassvētkos izvēlēties dāvanu ar īpašu vērtību – ziedot dāvanai paredzēto summu vairāk nekā 1200 bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu atbalstītajās audžuģimenēs, un par katru ziedojumu vērtībā virs 10 eiro saņemt “Labo nodomu šokolādi”, ko svētkos uzdāvināt saviem tuviniekiem vai sadarbības partneriem, tādējādi kopā atbalstot jaunās paaudzes, kam dzīvē iet grūtāk, labklājību Latvijā. Visi ienākumi šīs labdarības akcijas ietvaros 100% apmērā tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai, lai varētu nodrošināt nepieciešamo psiholoģisko atbalstu ne tikai audžubērniem, kas aug SOS bērnu ciematu ģimenēs, bet arī bērniem, kas aug audžuģimenes par kurām rūpējas SOS bērnu ciematu Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri – Rīgā, Bauskā, Valmierā, Kuldīgā un Gulbenē.

Labdarības akcija sadarbībā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju pie mums noris jau otro gadu. Pagājušajā gadā kopā tika saziedoti 6942,28 eiro, kas tika izmantoti, lai sniegtu psiholoģisku atbalstu – konsultācijas un terapiju bērniem no SOS ģimenēm.

Audžuģimenēs un SOS ģimenēs aug bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Piedaloties akcijā ar savu ziedojumu, mēs kopā varam atbalstīt šo bērnu harmonisku attīstību. Vairāk par SOS bērnu ciematiem un iespējām ziedot: www.sosbernuciemati.lv

Nofotografējoties labdarības akcijas stendā, aicinām sociālajos tīklos pie ieraksta atzīmēt tēmturi #dāviniziedojot!
Alfā Tev ir iespēja gada sirsnīgākajos svētkos izvēlēties dāvanu, kas ne tikai iepriecinās saņēmēju, bet arī daudzus bērnus Latvijā!

Foto: Toms Uļjanovs