Klausies Rūtas Dūdumas dziesmu “Soli tuvāk”

“Ar prieku iesaistījāmies Rūtas dziesmas video klipa tapšanā, atvēlot tirdzniecības centra telpas enerģiskiem deju soļiem un skanīgiem tekstiem. Līdzīgi kā dziesma,  tās vēstījums un izpildījums, arī “Alfa” ir radoša un koša un vienmēr meklē jaunus ceļus, tāpēc tik eksperimentāli krāšņs video tapšanas process, kādu radīja Rūta kopā ar radošo komandu, mums sagādā patiesu prieku. Ticu, ka video radīs prieku arī mūsu klientiem,” norāda TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Par dziesmas ideju Rūta stāsta: “Mēs varam darīt vairākas lietas vienlaikus, mākam sev uzkraut daudz pienākumu un tikt ar tiem galā, bet vai to vajag? Ir jāliek savam prātam uz brīdi apstāties, padomāt par vērtībām, atvērt acis un ieraudzīt savus draugus, ģimeni, doties pelnītā atpūtā, baudīt mirkli, nesteidzoties tam pa priekšu..”

Rūta Dūduma-Ķirse plašāk zināma kā džeza dziedātāja, šovu «Izklausies redzēts» un “Dziedošās ģimenes” dalībniece, grupu “Framest” un “Vintāža soliste”. Šā gada februārī mūziķe laida klajā singlu “Plūdi”, apvienojoties duetā ar jauno dziedātāju Tomu Kalderauski.