Kino uz jumta – jaunās sezonas atklāšana jau 21.maijā

Jau trešo gadu pēc kārtas turpinām tradīciju –  kino demonstrēšanu brīvdabā uz tirdzniecības centra jumta. Pirmais kino seanss šogad plānots 21.maijā. Ja vēlies to apmeklēt, nobalso līdz 17. maijam (ieskaitot) par vēlamāko filmu kino vakaram! Piedāvājumā iekļauti dažādu žanru kino, tostarp animācijas filmas ģimenēm ar bērniem.

Kā ierasts, izvēlei tiek piedāvātas vairākas filmas. Šoreiz to klāsts ir vēl plašāks, jo lielas atsaucības gadījumā tiks organizēti divi kino seansi, kuros tiktu demonstrētas vislielāko balsu skaitu saņēmušās filmas (katrā seansā cita).

Balsošanai piedāvātās animācijas filmas ģimenēm ar bērniem:

  • PLAYMOBIL. FILMA (PLAYMOBIL: THE MOVIE)   

Anotācija: Filmu “Ledus sirds” un “Sapinušies” animatori piedāvā aizraujošu piedzīvojumu komēdiju, kas tapusi, iedvesmojoties no bērnu iemīļotajām PLAYMOBIL® rotaļlietām. Kad Čārlijs negaidīti pazūd maģiskajā PLAYMOBIL® animācijas visumā, viņa vecākajai māsai Mārlai ir jādodas turp un jāpārved brālis mājās. Viņu gaida brīnišķīgs ceļojums neredzētā pasaulē, kur viņa sadraudzēsies ar runātīgo pārtikas busiņa vadītāju Delu, harizmātisko slepeno aģentu Reksu, labsirdīgo robotiņu un ekstravaganto feju krustmāti. Raibie piedzīvojumi Mārlai un Čārlijam palīdzēs saprast, ka viss ir sasniedzams, ja vien ir ticība saviem spēkiem. Vairāk: https://www.acmefilm.lv/lv/kino/playmobil-filma

  • AUNIŅŠ ŠONS: FERMAGEDONS (SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON)

Anotācija: Netālu no auniņa Šona fermas ir avarējis piemīlīgās un draiskās citplanētietes Lu-Las kosmosa kuģis. Lu-Las neparasto spēju, nebeidzamo blēņu un galaktikas mēroga atraugu apburts, Šons nolemj palīdzēt savai jauniegūtajai draudzenei atgriezties mājās, nenojaušot, ka nežēlīga citplanētiešu mednieku organizācija jau dzen viņiem pēdas. Vai Šons un viņa bars spēs novērst Fermagedonu, pirms nav par vēlu? Vairāk: https://www.acmefilm.lv/lv/kino/shaun-the-sheep-movie-farmageddon

  • NEGLĪTĀS LELLĪTES (UGLY DOLLS)             

Anotācija: Tev nav jābūt perfektam, lai tu būtu lielisks. Laipni lūdzam Neglītvillā! Šajā pārsteidzošajā pilsētā neparastais ir cieņā, savādais tiek uzskatīts par īpašu un skaistais ir kas vairāk par ārējo veidolu. Šeit dzīvo brīvdomātāja Moksija ar saviem dīvainajiem draugiem, priecājoties par dzīvi un bezgalīgajām iespējām, ko tā sniedz. Laiku pa laikam Neglītvillas iedzīvotāji palūkojas debesīs virs pilsētas, no kurienes uzrodas jaunas lellītes, kas tiek laipni uzņemtas viņu pulkā. Muzikālā animācijas filma “Neglītās lellītes” tapusi, iedvesmojoties no visā pasaulē populārajām plīša lellītēm, ko radījuši Deivids Horvāts un Sunmina Kima. Vairāk:  https://www.acmefilm.lv/lv/kino/neglitas-lellites

 Balsošanai piedāvātās vakara filmas:

  • AFĒRISTES (HUSTLERS) (angļu val., ar subtitriem latv.val.)

Komēdija. Anotācija: viņas ir dejotājas elitārā striptīza klubā, kura klienti ir bagātie Volstrītas finansisti. Bet, kad banku krīze vienā mirklī izputina visus meiteņu uzkrājumus, viņas nolemj atriebties. Apķērīgās dāmas izdomā pārdrošu plānu, kā “aptīrīt” negodīgos biržas ģēnijus un atgūt zaudēto naudu.       
Vairāk:
https://www.acmefilm.lv/lv/kino/hustlers    

  • UZ NAŽIEM/ KNIVES OUT (angļu val., ar subtitriem latv.val.)         

Aizraujoša detektīvfilma. Anotācija: uzreiz pēc astoņdesmit piektās jubilejas nogalināts detektīvromānu autors un kuplas ģimenes patriarhs Harlans Trombijs. Slepkavības izmeklēšanu uzsāk harizmātiskais un skrupulozais detektīvs Benuā Blanks, kuram acumirklī kļūst skaidrs – slepkavību ir pastrādājis kāds no Trombija plašās ģimenes locekļiem. Bet kurš tieši? Atjautības spēle uz dzīvību un nāvi ir sākusies!   
Vairāk:
https://www.acmefilm.lv/lv/kino/knives-out

  • SUŅA CEĻOJUMS / A DOG’S JOURNEY (angļu val., ar subtitriem latv.val.)

Ģimenes filma. Anotācija: ir draudzības, kas ilgst vairāku mūžu garumā. Suns Beilijs laimīgi dzīvo kādā fermā Mičiganā kopā ar savu “zēnu” Ītanu un viņa sievu Hannnu. Viņam pat ir jauna rotaļu biedrene – Ītana un Hannas mazmeitiņa Sīdžeja. Diemžēl kādudien Sīdžejas mamma nolemj aizvest meitenīti prom. Kad Beilija dvēsele gatavojas pamest šo dzīvi, lai sāktu jaunu, viņš apsola Ītanam, ka atradīs Sīdžeju un sargās viņu, lai ko tas prasītu. Tā sākas Beilija ceļojums cauri daudzām dzīvēm, kas piepildītas ar mīlestību, draudzību un uzticību.
Vairāk:
https://www.acmefilm.lv/lv/kino/suna-celojums

Kas jādara, lai pieteiktos kino apmeklējumam?

Autostāvvietu skaits ir ierobežots, tāpēc, ja vēlaties apmeklēt pasākumu, laipni aicinām Facebook.com/Alfacentrs/ pie kino pasākuma atzīmēt “going”, pasākuma publikācijas diskusiju sadaļā nobalsot par vēlamo filmu un sekot informācijai, kurā tiks paziņoti bezmaksas iebraukšanas karšu saņēmēji.

“Jau 21. maijā vēlamies mūsu apmeklētājus palutināt ar pirmo kino vakaru brīvdabā virs koku galotnēm, atklājot šī gada kino sezonu uz tirdzniecības centra jumta. Mums ir iespēja nodrošināt tādus apstākļus, kuros kino skatīšanās būtu droša un ērta, vienlaikus turpinām pievērst īpašu uzmanību drošības pasākumu ievērošanai. Rūpējoties par  cilvēku veselību, šoreiz skatīšanās būs iespējama tikai no automašīnām. Nesen veiktajā aptaujā* noskaidrojām, ka ārkārtas stāvokļa valstī laikā, vairāk nekā trešdaļai iedzīvotāju pietrūkstot izklaides pasākumu apmeklēšanas, tāpēc, lai gan joprojām ir daudz ierobežojumu to rīkošanai, esam priecīgi, ka mūsu aizsāktā tradīcija ir īstenojama un var aplaimot vismaz pāris simtus kinomīļu,” stāsta t/c “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Jūsu drošībai!

7.maijā valdības sēdē ir pieņemts lēmums, kas nosaka, ka pasākumos, kur apmeklētājs atrodas vieglajā transportlīdzeklī, netiek ierobežots cilvēku skaits, tomēr sociālās distancēšanās un higiēnas prasību ievērošana joprojām ir aktuāla. Tāpēc aicinām būt atbildīgiem, gaidot kino un tā laikā neizkāpt no automašīnas bez ārkārtējas nepieciešamības. Lūdzam jau iepriekš atbilstoši sagatavoties pasākumam, lai varētu ievērot valdības norādījumus – nedrūzmēties, ieturēt 2m distanci no citiem, nepieciešamības gadījumā lietot deguna un mutes aizsegu –  tādējādi sevi un citus  pasargājot no inficēšanās riska.  

Bezmaksas kino vakaru organizēšana uz tirdzniecības centra “Alfa” jumta tika aizsāka 2018. gada jūnijā, un to ir baudījuši jau tūkstošiem skatītāju.

Lai patīkama skatīšanās!

*Aptauju pēc t/c “Alfa” pasūtījuma periodā no 2020. gada 30. aprīļa līdz 6. maijam veica mediju aģentūra “Mindshare”, izmantojot interneta aptaujas metodi (CAWI). Aptaujā piedalījās 700 respondentu vecumā no 16 līdz 74 gadiem