KALIFORNIJAS DJ MEISTARKLASE ALFĀ

17. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 tirdzniecības centra Alfa 2. stāvā pie Cinamon visiem mūzikas mīļiem ir iespēja piedalīties diskžokeju no Amerikas Savienotajām Valstīm meistarklasēs, kas notiks sadarbībā ar DJ skolu Ritma institūts. Eiropas tūres ietvaros Latvijā viesosies divi dīdžeji no Kalifornijas (ASV) – DJ Nikko un DJ Donnie D.

Pēc viesmākslinieku meistarklasēm savas prasmes rādīs arī Ritma institūta topošie diskžokeji.

Dīdžeju DJ Nikko un DJ Donnie D Eiropas tūre ilgst no 2019. gada 10. līdz 20. oktobrim. Abi dīdžeji uzstājas dažādos naktsklubos, tai skaitā Lasvegasā, lielu uzņēmumu korporatīvos pasākumos, kā arī  rīko meistarklases. Mākslinieki ir piedalījušies līdzīgās meistarklasēs arī tirdzniecības centros ASV.

Vairāk par DJ NIKKO un DJ DONNIE D

DJ NIKKO ir vairāk nekā 8 gadu diskžokeja pieredze, uzstājoties korporatīvajos pasākumos (piemēram, Avis, HP, Adobe) un lielākajos Lasvegasas naktsklubos. Apvienojot kaisli pret ceļošanu un mūziku, DJ NIKKO apceļo pasauli, veidojot meistarklases, iedvesmojoties un apgūstot jaunus ritmus, kā arī sniedzot citiem savu enerģiju caur mūziku. DJ NIKKO ir uzstājies līdzās tādām  mūzikas pasaules zvaigznēm kā G-EASY, GUNNA, NAV AND MANY MORE.

DJ DONNIE D ar mūziku aizraujas kopš 5 gadu vecuma. Pieaugušā vecumā viņš sāka darboties kā dīdžejs, kas ir pārtapis par viņa pilnas slodzes darbu. Tā kā viņam interesē citu kultūru īpatnības, ceļojot viņš iepazīst un apgūst dažādus mūzikas žanrus. DJ DONNIE D spēlē gan naktsklubos Lasvegasā (TAO BEACH, COSMOPOLITAN CHANDELEIR BAR), gan privātās ballītēs.

Laipni aicinām apmeklēt Alfu neierastāku mūzikas ritmu pavadījumā!