TC “Alfa” aicina – Iekustini Latviju!

2021. gada Rimi Rīgas maratona oficiālo kreklu dizaina galvenais vēstījums ir Latvijas iekustināšana. Laikā, kad daļa sabiedrības cieš no pandēmijas blaknes – mazkustīguma –, ir svarīgi atgādināt par kustību prieku ikdienā, iekustināt sevi, ģimeni, draugus un Latviju. 

Aktieris Rihards Lepers, maratona programmas “Mans pirmais maratons” dalībnieks, kurš 29. augustā apņēmies pieveikt pusmaratona distanci, oficiālo kreklu pieteikuma video iejuties dzejnieka lomā. Jaunā dizaina pieteikuma video tapis sadarbībā ar Rimi Rīgas maratona sezonas notikumu centru “Alfa”. 

“Prieks, ka ”Alfa” kā maratona sezonas notikumu centrs ir mājvieta Rimi Rīgas maratona 2021.gada aicinājumam uz Latvijas iekustināšanu, tādējādi rosinot kustības prieku ikdienā. Tādēļ aicinu ikvienu kustēties, iekustinot draugus, tuvākos un ģimeni, jo aktīva dzīvesveida pamati tiek likti ģimenē. Esmu pārliecināta, ka kopīgiem spēkiem mēs varam ne tikai iekustināt Latviju, bet arī iedvesmot jaunu mērķu sasniegšanai!” aicina TC “Alfa” vadītāja Liene Apine