HALOVĪNA JAMPADRACIS

31. oktobrī  no pulksten 15.00 līdz 20.00 aicinām uz radošām Halovīna vakara aktivitātēm – ķirbju grebšanu, dekoru un masku veidošanu, Halovīna grima studiju un bezmaksas picu lietu!

Halovīna tumsu gaidot, t/c Alfa ārpusē pie jaunās ieejas (Cinamon pusē) no plkst. 15.00 notiks ķirbju grebšanas meistarklases. Profesionāli grebēji palīdzēs ikvienam interesentam izgrebt 100 Halovīna ķirbjus, ar ko vēlāk pārsteigt savus mājiniekus.

No plkst. 16.00 t/c pirmajā stāvā pie veikala Reserved radošajās darbnīcās varēs apgleznot dekoratīvos ķirbīšus, veidot Halovīna dekorus un rudens maskas.

Tie, kuri Alfā piestās pirms Halovīna ballītes, iesakām apmeklēt Douglas Halovīna grima studiju (darbosies no plkst. 16.00 pie veikala Douglas) un iegūt kādu jaunu, iepriecinoši baisu grimasi.

Kā vakara īpašais pārsteigums plkst. 19.00 pie t/c Alfa informācijas centra nolīs “picu lietus”: 400 baloni lidos no t/c grieztiem, lai 300 laimīgajiem dāvātu Vairāk Saules kuponus, kurus pēc tam varēs apmainīt pret bezmaksas picām!

Pirms dodies pie kaimiņiem pēc saldumiem, atnāc uz Alfu!