“Dāvini ziedojot!” – izvēlies oriģinālu un sirsnīgu svētku dāvanu ar pievienoto vērtību!

Šogad Ziemassvētki būs klusāki nekā ierasts, tāpēc dāvanu izvēlei ir vēl lielāka nozīme. Tirdzniecības centrs “Alfa” kopār ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju turpina ikgadējo labdarības akciju “Dāvini ziedojot!” un aicina izvēlēties oriģinālu un sirsnīgu dāvanu ar pievienoto vērtību: ziedot līdzekļus labdarības mērķiem – zīdainīšu vecāku emocionālam un informatīvam atbalstam – un kā šī labā nodoma apliecinājumu Ziemassvētkos dāvināt akcijā saņemto eglīšu rotājumu – koka dzīvnieku figūriņas.

“Dāvini ziedojot” idejas pamatā ir izvēlēties tādu dāvanu svētkos, kas ne tikai iepriecinātu tās saņēmēju, bet vienlaikus kalpotu sabiedrības labā. Šogad visi labdarības akcijas laikā no 1. līdz 24. decembrim saņemtie ziedojumi 100% apmērā tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas jaunās programmas “Piedzimstot bērniņam” finansēšanai.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “Esam pateicīgi tirdzniecības centram “Alfa”, ka jau trešo gadu pēc kārtas gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā varam īstenot kopīgu labdarības akciju “Dāvini ziedojot”. Šogad tās mērķis ir īpaši nozīmīgs, jo vāksim ziedojumus, lai 2021. gadā varētu īstenot atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam” jaundzimušo vecākiem. Gada laikā plānojam nodrošināt atbalstu vairāk nekā 100 jaunajām ģimenēm, un šī nodoma īstenošanai nepieciešami 30 000 EUR. Priecāsimies par katru sirsnīgo cilvēku, kas izlems nākt palīgā jaunajiem vecākiem un ziedos šim mērķim t/c “Alfa” vai digitāli SOS Bērnu ciematu asociācijas mājaslapā.”

“Mazuļa ienākšana ģimenē ir emocionāls brīdis, kas sniedz laimi un vienlaikus prasa daudz rūpju, bet tieši no vecākiem atkarīga stipru ģimeņu veidošanās. Aicinām palīdzēt saziedot Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas iniciatīvai nepieciešamo summu akcijā “Dāvini ziedojot!”. Vēlamies radīt jaunu skatījumu uz svētku dāvanām un to vērtību. Šogad labo nodomu dāvaniņas ir eglīšu rotājumi, kas vienlaikus iepriecinās gan tās saņēmējus, gan arī jaunās ģimenes, kuru atbalstam tiek ziedots,” stāsta t/c “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Akcija “Dāvini ziedojot!” norisinās no 1. līdz 24. decembrim. Sākot ar 10. decembri ziedot būs iespējams klātienē, t/c “Alfa” pirmajā stāvā (plkst. 12.00-20.00, t/c darba laikā), pārējā laikā ziedot iespējams digitālā veidā vietnē www.sosbernuciemati.lv. Dāvaniņas ar pievienoto vērtību – eglīšu rotājumus – akcijas stendā t/c “Alfa” varēs saņemt, ja ziedojums ir 10 vai vairāk eiro. Digitālo ziedojumu veicēji dāvaniņas saņemšanai akcijas stendā aicināti uzrādīt e-pastā saņemto ziedojuma apliecinājumu.   

Programmu “Piedzimstot bērniņam” īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar PEP mammu biedrību, piedāvājot jaundzimušo bērniņu vecākiem mazuļu pirmajos trīs dzīves mēnešos saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu no pirmās emocionālās palīdzības jeb PEP mammām, kā arī, sākot no bērniņa sestā dzīves mēneša, apmeklēt nodarbības mammas-mazuļa atbalsta grupā. Vairāk: www.sosbernuciemati.lv.         

Akcijas tēmturis sociālajos tīklos: #dāviniziedojot

Par SOS bērnu ciematiem        
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus “AIRI vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 130 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Asociācija īsteno arī īpašas atbalsta programmas jaundzimušo vecākiem, bērniem, kuri sēro par tuvinieka zaudējumu, kā arī pusaudžiem, kuri saskārušies ar grūtībām. Kopumā visās SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.Savu darbu SOS ģimenes var veikt tikai pateicoties atsaucīgu uzņēmumu un labas gribas cilvēku atbalstam.