Bezmaksas brīvdabas kino vakars “OSKARA” zīmē

18. jūnija vakarā t/c “Alfa” vasaras notikumu centrā uz jumta tiks demonstrēta Amerikas Kinoakadēmijas balvu ”Oskars” par labāko filmu 2014. gadā saņēmusī drāma “12 gadi verdzībā”.

Šoreiz balsošanai tirdzniecības centra Facebook profilā tika piedāvātas sešas “Oskara” balvas saņēmušās filmas. Par 18. jūnija vakara filmu tika izvēlēta vēsturiska drāma «12 gadi verdzībā», kas saņēmusi  «Oskarus» par labāko filmu, par labāko adaptēto scenāriju un par labākās otrās plāna aktrises veikumu.  Filmas pirmizrāde notika 2013. gada oktobrī.

“Veidojot jaunus pasākumus, turpinām pieturēties pie galvenajiem nosacījumiem – drošība, kvalitāte un novitāte. Šoreiz kinomīļi ir izvēlējušies 2014. gadā trīs “Oskarus” saņēmušo vēsturisko drāmu. Šī vakara pasākuma odziņa būs mūzikas ritmi – DJ Uvis & JDanevics /saksofons/ ‒ Soulful duo. Mākslinieku improvizācijas performance sāksies pulksten 19.00 un iepriecinās viesus līdz pat kino seansa sākumam. Laipni aicinām izmantot arī mūsu restorānu daudzveidīgo piedāvājumu, bet lūdzam pasūtījumus veikt jau iepriekš. Esam atbildīgi un rūpējamies viens par otra veselību!” aicina t/c “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Svarīgi:

  • bezmaksas ieejas kartes, sākot ar 16. jūnija plkst. 17.00, varēs izņemt t/c ”Alfa” informācijas centrā, ievērojot 2m distanci no citiem. Informācija par to pieejamību (skatītājiem ar automāšīnām un skatītājiem, kuri apmeklēs pasākumu, atnākot kājām ar pašu sarūpētām sēdvietām)  tiks aktualizēta Facebook.com t/c “Alfa” profilā;
  • kino seansa sākums plkst. 20.00; iebraukšana un vietu ieņemšana – no plkst. 19.00.

Pasākums tiek organizēts, ievērojot 09.06.2020. valdības sēdē apstiprinātos Ministru kabineta noteikumus “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. T/c “Alfa” pasākuma laikā aicina arī apmeklētājus būt atbildīgiem – seansa laikā neizkāpt no automašīnām bez nepieciešamības, nedrūzmēties, ieturēt 2m distanci no citiem, lietot deguna un mutes aizsegus, lai sevi un citus  pasargātu no inficēšanās riska.  

Kino demonstrēšana uz tirdzniecības centra “Alfa” jumta norisinās kopš 2018. gada, un to ir baudījuši jau tūkstošiem skatītāju. Šā gada pirmais kino vakars notika 21.maijā un atklāja brīvdabas pasākumus ar diviem autokino seansiem, kas norisinājās, ievērojot stingrus drošības pasākumus sabiedrības veselības aizsardzībai.

Uz tikšanos t/c “Alfa” vasaras notikumu centrā uz jumta!