Augusta izaicinājums “Soļo ar Alfu”

Rimi Rīga maratona sezonas notikumu centrs “Alfa” aicina piedalīties izaicinājumā: “Soļo ar Alfu” mēneša garumā (3.-30. augusts) un izbaudīt kustību prieku katru dienu! Lai tas kļūst par patīkamu ieradumu, bez kura Tu nevari iztikt. Izaicinājuma mērķis ir noiet dienā vismaz 5 km vai nedēļā 35 km. Veiksmīgākajiem būs iespēja laimēt vērtīgas balvas!

Neraizējies, ja būs dienas, kurās neiznāk laika vai nav vēlmes daudz kustēties. Iekavēto varēsi kompensēt ar citās dienās noietiem papildu kilometriem. Galvenais – nedēļas griezumā pieveikt 35 km.

Izaicinājuma periods: 3. līdz 30. augusts               
Sākums – 3. augustā plkst. 5.00 no rīta, beigas – 30. augustā plkst. 23.59 pusnaktī              
(pēc Rīgas laika)

Kā piedalīties “Soļo ar Alfu” izaicinājumā?

 1. Reģistrējies Rimi Rīgas maratona Skriešanas klubā www.rimirigamarathonvc.com
 2. Pievieno jebkuru no populārajām skriešanas lietotnēm vai ierīcēm, kuru ikdienā lieto.
  1. Ja nelieto nevienu, iesakām lejupielādēt savā telefonā Nike Run Club aplikāciju un pēc tam sinhronizēt to ar Skriešanas klubu.
  1. Ja lieto Endomondo aplikāciju, tev papildus tai ir jālejupielādē MapMyFitness by UnderArmour aplikācija un jāsavieno tā ar Skriešanas klubu un Endomondo (Endomondo aplikācijā pie Settings sadaļā Connect&Share). Tad katra tava aktivitāte, ko veiksi ar MapMyWalk, būs redzama arī Skriešanas klubā un Endomondo.
 3. Sadaļā “Izaicinājumi” atrodi “Soļo ar Alfu”, spied uz tā un reģistrējies!
 4. No 3. līdz 30. augustam ikreiz, kad dodies pastaigā, satikt draugus, uz vai no darba vai iepirkties, ieslēdz savā lietotnē vai ierīcē “Walking” aktivitāti. Pēc aktivitātes neaizmirsti to izslēgt. Tiklīdz tā parādīsies tavā lietotnē, tā automātiski sinhronizēsies arī ar Skriešanas klubu un parādīsies Tavā profilā.
 5. Laimē vērtīgas balvas un padari kustēšanos par patīkamu ieradumu, ne pienākumu!

Rezultāti

Katras nedēļas sākumā tiks apkopoti rezultāti par iepriekšējo nedēļu ar TOP 25 visvairāk nogājušajiem dalībniekiem kopvērtējumā, vīriešu un sieviešu grupās. Sekojot Facebook.com/ Alfacentrs, uzzināsi arī interesantus faktus par to, kuras ir soļošanai piemērotākās dienas un stundas, kurš ikdienā kustas vairāk – sievietes vai vīrieši –, kā arī vidēji dienā nostaigāto kilometru skaitu.  

Galvenās balvas – 3 velosipēdi

Lielo balvu, velosipēdu, no tirdzniecības centra “Alfa” iegūs trīs izaicinājuma dalībnieki:

 1. visaktīvākais soļotājs, kurš būs norādītā izaicinājuma periodā nostaigājis visvairāk kilometru;
 2. izlozes kārtībā – viens no tiem, kurš kopumā četru nedēļu laikā būs nogājis vismaz 140 km;
 3. izlozes kārtībā – viens no aktīviem izaicinājuma dalībniekiem, kurš savu pieredzi atspoguļos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #soļoarAlfu un atzīmējot ierakstā t/c “Alfa” (Instagram: @alfa_centrs / Facebook: @Alfacentrs) un Rimi Rīgas maratonu (Instagram/Facebook: @rimirigamarathon)

Iknedēļas balvas – 20 soļu un km skaitīšanas ierīces

Katru nedēļu starp visiem dalībniekiem tiks izlozētas 5 soļu un kilometru skaitīšanas ierīces. Četras no tām tiks izlozētas starp visiem, kuri būs nedēļas laikā no pirmdienas plkst. 5.00 no rīta līdz svētdienas plkst. 23.59 nosoļojuši vismaz 35 km. Savukārt vienu balvu izlozēsim starp aktīviem izaicinājuma dalībniekiem, kuri savu pieredzi atspoguļos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #soļoarAlfu un atzīmējot ierakstā t/c “Alfa” (Instagram: @alfa_centrs / Facebook: @Alfacentrs)  un Rimi Rīgas maratonu (Instagram/Facebook: @rimirigamarathon)

Ja arī Tu vēlies katru dienu justies labāk, piedalies izaicinājumā un soļā kopā ar mums – “Soļo ar Alfu”!