Atklāta 16 nedēļu atskaite līdz maratonam

Pie TC “Alfa” programmas “Mans pirmais maratons” dalībnieki atklāj 16 nedēļu atskaiti līdz Rimi Rīgas maratonam. Sešpadsmit nedēļas ir vispārpieņemts simbolisks atskaites punkts, lai paspētu sagatavoties garākajām distancēm – maratonam un pusmaratonam.

“Mans pirmais maratons” programma ļauj astoņiem fiziski un sociāli aktīviem dalībniekiem treneru uzraudzībā sagatavoties Rimi Rīgas maratonam izvēlētajās distancēs. Programma tapusi sadarbībā ar maratona sezonas notikumu centru “Alfa”. Programmā šogad piedalās astoņi fiziski un sociāli aktīvi dalībnieki: LTV laika ziņu diktors Toms Bricis, dziedātāja, aktrise un radio Pieci raidījuma vadītāja Marta Grigale, stiliste Žanna Dubska, aktieris Rihards Lepers, apmācību un piedzīvojumu projektu vadītājs Māris Resnis, satura veidotāja Simona Ruska, Best4sporttv žurnālists Niks Gaigalietis un tūrisma jomas pārstāve un aizrautīga frīsbija spēlētāja Linda Gulbe. Toms, Niks un Linda gatavosies maratona distancei, Simona, Marta, Māris un Rihards 21 km distancei un Žanna gatavosies pievarēt 10 km distanci. Programma “Mans pirmais maratons” paredz slodzes testus un veselības pārbaudes katram dalībniekam, kā arī tiks nodrošināts viens no diviem programmas treneriem – daudzkārtējais Rimi Rīgas maratona pusmaratona distances rekordists Jānis Višķers un Rio olimpiete Ilona Marhele. Treneri dalībniekiem sastādīs individuālus treniņu plānus un sekos līdzi to veiksmīgai izpildei, kā arī atbalstīs ar padomu. Dalībniekus sagaida arī koptreniņi stadionā reizi divās nedēļās, kuros treneri novērtēs skrējēju progresu.

“TC “Alfa” vienmēr ir atbalstījis aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, savukārt, maratons ir iespēja ikvienam no mums ne tikai izvirzīt un sasniegt jaunus sportiskos mērķus, bet arī veicināt aktīvu dzīvesveidu sabiedrībā un ģimenē. Tādēļ aicinām ikvienu iesaistīties maratona aktivitātēs – sekot līdzi “Mans pirmais maratons” dalībnieku gaitām un arī pašiem aktīvi gatavoties Rimi Rīgas maratonam, piedaloties treniņu izaicinājumos virtuālajā Skriešanas klubā!“ aicina TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.