Ar prieku un gandarījumu vēlos paziņot, ka t/c Alfa apjomīgie būvdarbi strauji tuvojas noslēgumam un jaunā Alfa durvis vērs jau 5. septembrī!

Šie divi būvniecības gadi ir bijuši liels izaicinājums ne tikai mums, bet arī tirdzniecības centra apmeklētājiem un nomniekiem. Tomēr šobrīd, mēnesi pirms ēkas piebūves atklāšanas, varam apgalvot, ka tas ir bijis tā vērts, jo mums ir ar ko lepoties – 210 tirdzniecības platībās saviem apmeklētājiem piedāvāsim ne tikai plašāko modes preču zīmolu klāstu, bet iepriecināsim tos arī ar sporta zāli, unikālu izklaižu zonu bērniem un restorāniem ēkas 3.stāvā.

Tirdzniecības centra kopējā platība, ieskaitot abas daudzstāvu autostāvvietas un jauno pazemes autostāvvietu, palielināsies par 55 000 m2, sasniedzot 154 000 m2 kopējo platību, savukārt iznomājamā platība tiks palielināta par 21 000 m2, sasniedzot 71 000 m2, tādējādi atgūstot Latvijas lielākā tirdzniecības centra titulu.

Paplašināšanās projekta ietvaros tiek uzlabotas arī tirdzniecības centra ērtības, ierīkojot plašu un labiekārtotu ģimenes telpu, kurā vecāki varēs aprūpēt savus mazuļus, tiek paplašinātas arī autostāvvietas, sasniedzot 1750 vietu. Šobrīd labiekārtojam arī āra teritoriju, ierīkojot parku un bērnu rotaļu laukumu “Alfas Parks”, un lepojamies ar iestādītajiem 177 kokiem!

T/c Alfa kļūs vēl košāks, radošāks un spožāks, jo sadarbībā ar pieredzes bagāto dizaina aģentūru Air Design no Lielbritānijas esam izstrādājuši arī jaunu t/c Alfa zīmola identitāti, kas nozīmē, ka tirdzniecības centra ēku jau drīzumā rotās jauns, skaists logotips.

Liene Apine
T/P Alfa menedžere