Alfa iegriež savus 20! | 4.09.

Dzimšanas dienas svinības nav iedomājamas bez līksmas ballītes un dejām! Turpinot atzīmēt 20 gadu jubileju un jaunā mācību gada sākumu, 4. septembrī pie TC “Alfa” no plkst. 13.30 līdz 23.00 norisināsies bezmaksas festivāls “Alfa iegriež savus 20!” ar Latvijā labi zināmu mūziķu performancēm, street food, konkursiem un daudziem citiem pārsteigumiem! 

Par muzikālām performancēm parūpēsies – Ozols, The Sound Poets, Very Cool People, The Rolltones, Patrisha, Chris Noah, Sudden Lights, Rīmdari, Rūta Dūduma un Toms Kalderauskis, Olga Rajecka, koris PA SAULE un MASKA, kā arī DJ Artis Volfs!

Pasākumu vadīs un svētku atmosfēru uzburs harizmātiskais un atraktīvais Mārtiņš Kapzems. Gaidāmi priecīgi pārsteigumi un aktivitātes ar vērtīgām balvām! 🎁IEEJA BEZ MAKSAS!

Pasākums notiks saskaņā ar aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem attiecībā uz Covid-19 ierobežojumiem publiskos pasākumos. Ieeja koncerta teritorijā gan vakcinētajiem un Covid-19 pārslimojušajiem, gan pirms pasākuma testētajiem apmeklētājiem, uzrādot atbilstošu sertifikātu.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Uzņemtās fotogrāfijas un video tiks izmantoti pēc pasākuma organizatora ieskatiem plašsaziņas līdzekļos, reklāmas nolūkos, sociālajās vietnēs un TC “Alfa” mājas lapā.