Aktuālas un starptautisku atzinību guvušas filmas skatāmas CINAMON ALFA

Pēc ilgāka pārtraukuma skatītājiem atkal atvērts kinoteātris “CINAMON ALFA” tirdzniecības centra “Alfa” telpās. Atkalsatikšanos ar skatītājiem kinoteātris atzīmēs, piedāvājot aktuālas un starptautisku atzinību guvušas filmas.

“Izklaide ir svarīga TC “Alfa” darbības sastāvdaļa, pēc kuras klienti ir noilgojušies. Līdz ar “CINAMON ALFA” darbības atsākšanos “Alfa” atgriežas pilnvērtīgā darba režīmā. Priecājamies, ka “CINAMON ALFA” atsāk darbību un atver savas zāles skatītājiem. Kaut arī pandēmijas laikā visi esam apguvuši dažādas filmu straumēšanas iespējas, nekas nav salīdzināms ar kvalitatīva kino skatīšanos uz lielā ekrāna. “CINAMON ALFA” piedāvā aktuālu filmu programmu dažādām gaumēm – lieliem un maziem skatītājiem, izklaides un nopietna kino cienītājiem,” stāsta TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.

“Ir pagājis vairāk nekā gads bez pilnvērtīgas kinoteātra pieredzes, un mēs – kino skatītāji – esam vairāk nekā gatavi atgriezties patīkami veldzējošajās (un drošajās) kinoteātru zālēs! Gatava ir arī Holivuda, lai mūsu atgriešanās kino būtu emocijām pārpildīta – ātri auto un asas izjūtas kopā ar “Ātrs un bez žēlastības 9” varoņu ģimeni, supervaroņu cienīgi piedzīvojumi kopā ar “Brīnumsievieti 1984”, bet adrenalīns un melnais humors gaidīs jūs “Boss Level: Augstākais līmenis”. Padomāts arī par kino apmeklējumu kopā ar ģimeni, ļaujot izvēlēties starp “Toma un Džerija” un “Krūdu” piedzīvojumiem. Tāpat atgriešanos kinoteātros varam atzīmēt ar kādas “oskarotas” filmas noskatīšanos – piemēram, ilgi gaidītās Hlojas Žao filmas “Klejotāju zeme” (Nomadland) baudīšanu uz lielajiem ekrāniem,” klāsta Sergejs Timoņins, KinoKults.lv līdzdibinātājs, kino fans.

Lai apmeklētu seansus, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju, Covid-19 izslimošanu pēdējā pusgada laikā vai negatīvu Covid-19 testu, kā arī personu apliecinošs dokuments.

Ieeja kinoteātrī kopā ar vecākiem atļauta bērniem līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši Covid-19 un kuriem nav jāveic  Covid-19 tests. Kinoteātra telpās visiem jālieto sejas maskas (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam) un jāievēro 2 metru distance.

Vairāk informācijas par kinoteātri un repertuāru meklējiet “Cinamon” interneta vietnē.